• Turgut Reis, Fatih Blv. No:201A/1, 34930 Sultanbeyli/İstanbul
 • sigorta@akcakayasigorta.com.tr

Teklif Almak İçin Formu Doldurunuz  Bu Sigortaya Özel Bir Alan Bulunmamaktadır, Lütfen Bir Sonraki Adıma Geçiniz.

  Yasal Sorumluluk sayfası altında yer alan başta Kullanım Koşulları’nı, Gizlilik Politikasını, KVK Aydınlatma Metnini dahil bütün yasal metinleri okuduğumu ve anladığımı kabul ederek, tarafıma Ticari Elektronik İleti gönderilmesine açık rıza ve onay veriyorum.*

  Thumb

  BESS (BİREYSEL EMEKLİLİK SİGORTA SİSTEMİ)

  Bireysel Emeklilik Sistemine AKÇAKAYA SİGORTA güvencesi ile katılın, uzman kadromuzla, size en uygun en doğru fonlama ve birikim yolunu tespit ederek küçük birikimlerinizle daha güvenle yarınlara hazırlanın. Hemen iletişime geçmek için 0216 398 1414 numaralı Sabit Hattımızı Arayınız !

  Temel Tanımlar:

  -Birikim: BES’e katılımcının yapmış olduğu katkı payı ödemelerinin toplamıdır.

  -Katkı Payı: Katılımcının tamamen isteğine bağlı olarak miktarını belirlediği 1,3,6 ve 12 aylık dönemlik emeklilik şirketine yaptığı ödemelerdir.

  -Sözleşme: Şirketle katılımcı arasındaki ilişkiyi gösteren belgedir. Üç çeşit sözleşme vardır.Bunlar; Bireysel Emeklilik Sistemi(B.E.S),Gruba Bağlı Emeklilik Sözleşmesi (G.B.B.E.S), İşveren Grup Emeklilik Sözleşmesi (İ.G.E.S)

  -Devlet Katkısı: Katılımcıların ödedikleri katkı payları % 25’i oranında hazine tarafından hesaplarına yatırılan tutardır.

  -BES ‘de kesintiler; Giriş Aidatı,Yönetim Gider Kesintisi, Fon İşletim Giderleri

  Daha ayrıntılı bilgi için Hemen iletişime geçmek için 0216 398 1414 numaralı Sabit Hattımızı Arayınız.!