• Turgut Reis, Fatih Blv. No:201A/1, 34930 Sultanbeyli/İstanbul
 • sigorta@akcakayasigorta.com.tr

Teklif Almak İçin Formu Doldurunuz  Bu Sigortaya Özel Bir Alan Bulunmamaktadır, Lütfen Bir Sonraki Adıma Geçiniz.

  Yasal Sorumluluk sayfası altında yer alan başta Kullanım Koşulları’nı, Gizlilik Politikasını, KVK Aydınlatma Metnini dahil bütün yasal metinleri okuduğumu ve anladığımı kabul ederek, tarafıma Ticari Elektronik İleti gönderilmesine açık rıza ve onay veriyorum.*

  Thumb

  TRAFİK SİGORTASI

  AKÇAKAYA SİGORTA ’dan TRAFİK SİGORTA’NIZI enuygun fiyatla ve ek paketlerle poliçeleştirin.

  ZMMS Nedir?

  Tüm dünyada uygulanan zorunlu sigorta türüdür. Türkiye’de 2918 sayılı Karayolları Trafik Kanunda düzenlenen ve trafiğe çıkan her aracın yaptırmak zorunda olduğu sigorta çeşididir.

  Bir trafik kazası gerçekleştiğinde karşı tarafa ve 3.şahıslarda meydana gelen hasar varsa, kazada siz suçluysanız trafik sigortanız sizin yerinize kusurunuz nispetinde ve belirli bir orana kadar karşılamaktadır. Kişi başı tedavi , vefat masrafları Trafik Sigortası güvencesi altındadır. Anlaşmazlık durumunda avukatlık giderleri gibi harcamalar trafik sigortasını kapsamındadır.

  NOT:

  Zorunlu trafik sigortası yapıldığı aracın zararını karşılamaz, sadece zarar verdiği diğer aracın zararını karşılar.

  Sigortalı sorumluluğunu gerektirecek bir olayı, haberdar olduğu andan itibaren 10 gün içinde sigortacıya ihbar etmek, kendisine yönetilen istemi ise derhal sigortacıya bildirmekle yükümlüdür.

  Sigorta poliçesi süresi 1 yıldır.

  Ana teminatları vardır. Ek teminat olarak ise yeni yapılan değişiklikle birkaç sigorta şirketi uygulamaktadır.