AKÇAKAYA  SİGORTA ARACILIK HİZMETLERİ LTD. ŞTİ.

1992 yılında sigortacılık alanında faaliyete başlamanın verdiği deneyim  ve  bir marka yaratmayı başarmanın ve bu başarının yıllar sonra İstanbul’ da sürdürmesi amacıyla, Deneyimini, Bilgisini ve Tecrübesini aktarmak ve yol göstermek için 27.03.2018 tarihinde sigortacılığa yeni bir vizyon getirmek için AKÇAKAYA SİGORTA ARACILIK HİZMETLERİ LTD.ŞTİ.  ismini alarak  kurulmuştur. Kaliteli hizmetinden taviz vermeden, uzman dinamik kadrosuyla, sizlere hak ettiğiniz hizmeti en uygun rakamlar ve ödeme koşullarıyla sunmaya, her durumda yanınızda olmaya devam edeceğini belirterek. Yol göstermeye devam edecektir.

Misyonumuz

Sigorta herkesin ihtiyacı olan bir olgudur. AKÇAKAYA SİGORTA olarak; uzman, dinamik kadromuz ile bu olguyu herkese uygun şartlarla ulaştırmak için çalışıyoruz.

Vizyonumuz

Yenilikçi, akılcı, ilkeli ve sorumlu yaklaşımımız ile sigorta sektöründe sigortayı herkese ulaştırarak, fayda sağlayarak önder bir firma olmak. Müşterilerimizi anlamaya, doğru çözümler üretmeye ve güvene dayalı, yaşam boyu sürecek bir ortaklık kurmak.