Tam Kapanma Sürecinde Hizmetlerimiz Hk.
Mayıs 6, 2021
Tümünü Görüntüle

ATLAS MUTUEL SİGORTA ACENTELİĞİ

Sizlere AKÇAKAYA SIGORTA olarak güzel bir haberin duyurulması ile karşınızdayız.

Kuruluşumuzdan üç yıl geçmesine rağmen ekonomik kalkınmanın yani sıra toplumsal hayatin gelişiminde de ülkemizde destek rolünü üstlenen şirketimiz, ekonomik kalkınma alanındaki faaliyetleri çerçevesinde ülkeye değer katmak, bu değere sigorta olgusu ile sahip çıkmak amacıyla %100 Yerli Sermayeye sahip ve genel müdürlüğü İzmir’de olan tek kooperatif Sigorta Şiketi  Atlas Mutuel Sigorta ‘nin Türkiye geneli 500 den fazla olan acenteleri arasına girdiğimizi size belirtmekteyiz.

Atlas Mutuel Sigorta acentesi olmaktan ve yerli sermayeye sahip ve genel müdürlüğü İzmir’de olan tek kooperatif sigorta şirketinin parçası olarak bu toprakların insanlarını yine bu toprakların tek kooperatif sigorta şirketi ile buluşturan bir acente olarak faaliyet göstermekten mutluluk duyuyoruz.

Bundan sonra sigorta şirketimiz resmi olarak Atlas Mutuel Sultanbeyli Acentesi olarak faaliyet göstermeye ve müşterilerimize hizmet vermeye devam edecektir. Sizin için tüm sigorta işlemlerine Atlas Mutuel sigorta güvencesi ile hizmet vermeye devam edeceğiz. Başta AKÇAKAYA SİGORTA ARACILIK HİZMETLERİ LTD.ŞTİ. AİLESİ ’ne ve ATLAS MUTUEL SİGORTA KOOPERATİFİ ’ne hayırlı olmasını temenni ederek. Kamuoyunun bilgisine saygıyla sunarız.

 

 

AKÇAKAYA SİGORTA ARACILIK HİZMETLERİ LTD.ŞTİ. YÖNETİMİ